HİZMETLERİMİZ
ELEKTRİK
ELEKTRİK Nar elektrik olarak siz değerli müşterilerimize elektrik alanında parça malzemeler satışı ve montaj desteği ile yanınızdayız.
 
tümü »
 
ELEKTRONİK
ELEKTRONİK Nar elektrik olarak bir çok alanda hizmet vermemiz ile birlikte elektronik alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
tümü »
 
 
LED AYDINLATMA
LED AYDINLATMA Biz nar elektrik uydu güvenlik olarak led aydınlatma alanında satış ve montaj işlemleri yapılmaktadır.
 
tümü »
 
UYDU
UYDU Elektrik sektöründe geniş deneyime sahip Nar Elektrik uydu sistemlerinin satışını ve kurulumunu da yapmaktadır. Nar Elektrik aynı zamanda uydu sistemlerinin bakım ve onarımını da yapmaktadır.
 
tümü »
 
 
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ Güvenlik sistemleri, renkli ve siyah beyaz standart ve dome kameraları, çeşitli ebatlarda monitörler, quad, switcher ve multiplexer birimleri ile standart ve zaman atlamalı video kaydedicilerden oluşur.
 
tümü »
 
YANGIN ALARM SİSTEMLERİ
YANGIN ALARM SİSTEMLERİ Güvenlik sistemlerinin satışını ve montajını yapan Nar Elektrik yangın alarm sistemlerinin satışını da yapmaktadır.
 
tümü »
 
 
ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK
ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK Nar elektrik olarak; endüstriyel elektrik arızaları, kompanzasyon endüstriyel makina arızaları, fabrika arızaları, pnömatik ve hidrolik arızaları gibi arızalar itinayla giderilir.
 
tümü »
 
KOMPANZASYON
KOMPANZASYON Üretilen Elektrik enerjisi, santralden çıkarak iletim dağıtım süresi boyunca iş yeri, sanayi vs alıcılara elektrik enerjisini kayıpsız bir şekilde iletilmesi gerekmektedir. Bu işlemler nar elektrik olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
 
tümü »
 
 
AKILLI EV
AKILLI EV Nar Elektrik akıllı ev sistemlerinin satışını ve montajını yapmaktadır.

Her türlü elektrik plan ve projesini yapan Nar Elektrik evlerinize akıllı ev sistemlerinin montajını da yapmaktadır.
 
tümü »
 
GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ
GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ Biz nar elektrik uydu güvenlik olarak güneş enerji sistemleri satışında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
tümü »
 
 
OTOMASYON
OTOMASYON Nar elektrik olarak otomasyon pano tasarımlarının imalatı, montajını ve gerekli olan bakımlarını yapmaktayız. Bu alanda firmamız deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.
 
tümü »
 
FABRİKA - ATÖLYE - İNŞAAT
FABRİKA - ATÖLYE - İNŞAAT Nar elektrik olarak fabrika-atölye-inşaat gibi alanlarda olan elektrik işleri özveri ile yapılmaktadır.
 
tümü »
 
 
PLAN - PROJE ELEKTRİK TESİSAT
PLAN - PROJE ELEKTRİK TESİSAT 1969 dan beri elektrik sektöründe hizmet veren Nar Elektrik deneyimli ekibi ile hertürlü elektrik projesinin plan ve projesini hazırlamakta ve uygulamasını yapmaktadır.
 
tümü »
 
TAAHHÜT
TAAHHÜT Firmamız Sakarya’da ihtiyaç duymuş olduğunuz elektrik taahhüt işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İlk aşama yapılarınız için gerekli olan izinler alınmaktadır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB